Pro média

Pomáháme s Providentem je unikátním portálem na českém internetu. Pořadatelé komunitních akcí na něm mohou získávat peníze pro realizaci svých nápadů. Portál podporuje dění v komunitách a společenský život na lokální úrovni.

Jak to funguje

Pořadatel akce, která je otevřena veřejnosti a má přínos pro kvalitu života jeho komunity, se přihlásí do soutěže a snaží se pro svou akci získat co nejvíce fanoušků.
Návštěvníci portálu a příznivci hlasují pro ty akce, které je nejvíce baví. V soutěži o finanční příspěvek vítězí akce, které získají nejvyšší součet kliků na tlačítko „To mě baví“.

Jaká je historie

Portál Pomáháme s Providentem funguje již od listopadu 2009. V září 2014 byl spuštěn speciální program „Pomáháme s Providentem RODINĚ“.

Pro zdravý vývoj každého člověka je funkční a stabilní rodina to nejdůležitější. Její roli nelze ničím nahradit. I když žijeme v rozvinuté a civilizované společnosti, je zde řada rodin, které se ocitají nebo se už ocitly na okraji sociálního vyloučení nebo se potýkají s jinými problémy. Uvědomujeme si význam a hodnotu rodiny a proto jsme se rozhodli věnovat tomuto tématu pozornost a naši podporu.

Na Pomáháme s Providentem jsme za 7 let rozdělili přes 10 milionů korun a podpořili přes 1000 akcí.

V roce 2014 bylo na portále „Pomáháme s Providentem":

  • přihlášeno 233 akcí
  • oceněno 135 akcí
  • vyplaceno 1 163 000 Kč
  • zaznamenáno 63 398 hlasů veřejnosti
  • zaznamenáno 2462 hlasů zaměstnanců

Kontakt

Dotazy směřujte na: info@pomahamesprovidentem.cz.

Připojte se k nám