Detail akce Týden respektu k porodu 2010

 • Provident
 • Stručný popis

  Informativní festival o těhotenství, porodu a šestinedělí UMĚNÍ PORODIT. Hnutí za aktivní mateřství se společně s dalšími organizacemi připojuje již popáté ke Světovému týdnu respektu k porodu. Od 17. do 23. května v pražském kině Perštýn a na mnoha dalších místech po celé ČR. Po celý týden můžete navštívit interaktivní expozici a bezpočet do...
 • Místo konání: Na Perštýně 359/6, 110 00 Prague 1-Old Town, Czech Republic

 • autor » verousch
 • datum konání » 17.05.2010 00:00
 • štítky » jiné
 • soutěž » Co nás baví v květnu!
 • Provident 0 hlasů od Provident
  5. místo v průběžném hodnocení
 • Osobnosti 0 hlasů od Osobností
  9. místo v průběžném hodnocení
 • Veřejnost 663 hlasů od Veřejnosti
  16. místo v kategorii Veřejnost
  Výherce získal: 5.000

Prezentační fotografie

MartinWimmer.jpg
IMG_2802.jpg
IMG_2808.jpg
IMG_2815.jpg
IMG_2809.jpg
IMG_2821.jpg

Další informace

Informativní festival o těhotenství, porodu a šestinedělí UMĚNÍ PORODIT. Hnutí za aktivní mateřství se společně s dalšími organizacemi připojuje již popáté ke Světovému týdnu respektu k porodu. Od 17. do 23. května v pražském kině Perštýn a na mnoha dalších místech po celé ČR.

Po celý týden můžete navštívit interaktivní expozici a bezpočet doprovodných programů.

Expozice ukazuje jiné pohledy a seznamuje s nejnovějšími trendy v oboru porodnictví. Najdete zde základní pomůcky a nástroje, které se během porodu používají, projdete dělohou - útulným červeným pokojíčkem, kde zní „děložní“ hudba Moniky Načevy, s porodem se seznámíte prostřednictvím fotografií a filmových ukázek. Odpočinout si můžete u knihovny s tematickou literaturou nebo u baru se zdravým občerstvením. Připravena je pro vás i ochutnávka mnoha časopisů pro rodiče, které na našem trhu vycházejí. Přímo v expozici můžete využít poradnu porodní asistentky a duly.

Součástí festivalu bude opět úspěšná expozice HOMO ECOLOGICUS, v rámci které budou prezentovány výrobky a produkty k přírodě a člověku šetrné. Tato expozice sklidila v minulých letech pochvalná ocenění především od nastávajících maminek. Fronta se tvořila i u Obchůdku, malého prodejního prostoru, kde je možné si před zakoupením dobře prohlédnout zboží, dostupné běžně jen na internetu. Prodávající jsou perfektně vyškoleny a většinou mají s tímto sortimentem osobní zkušenosti, takže mohou dobře poradit s výběrem. Ke koupi jsou zde plenky a moderní systémy látkových plen, přírodní kosmetika, oblečení z biomateriálů, hračky, kvalitní literatura, šátky na nošení dětí, pomůcky pro dámskou intimní hygienu a mnoho dalšího.

Zapojením mnoha mateřských center a dalších organizací je Světový týden respektu k porodu rozšířen po celé ČR.

Akce je určena nejen těhotným a jejich rodinným příslušníkům, ale i zdravotníkům, pro něž jsou připraveny některé z mnoha přednášek. Dopoledne jsou vyhrazena žákům a studentům – přihlášené školy tak mohou vhodně doplnit hodiny rodinné a sexuální výchovy.

Záštitu nad Světovým týdnem respektu k porodu již potřetí převzalo Hlavní město Praha.

Bližší informace naleznete na www.respektkporodu.cz

Přihlásit se