Detail akce 9. Divadelní ples spolku Scéna Libochovice

 • Provident
 • Stručný popis

  Divadelní spolek Scéna Libochovice pořádá 19. března 2011 od 20.00 v Kulturním středisku U Tří lip již podeváté Divadelní ples. Dovolujeme si Vás tímto pozvat na náš ples, který je otevřen jak našim příznivcům tak široké veřejnosti. Novodobé pořádání divadelních plesů v Libochovicích navazuje na tradici předválečných plesů a silvestrovských zá...
 • Místo konání: Riegrova 63, 411 17 Libochovice, Česká republika

 • autor » scena
 • datum konání » 19.03.2011 00:00
 • štítky » společenská akce
 • soutěž » Co nás baví v březnu
 • Provident 0 hlasů od Provident
  11. místo v průběžném hodnocení
 • Osobnosti 0 hlasů od Osobností
  1. místo v průběžném hodnocení
 • Veřejnost 1142 hlasů od Veřejnosti
  14. místo v kategorii Veřejnost
  Výherce získal: 6.000

Prezentační fotografie

_mg_9269.jpg
_mg_9251.jpg
_mg_9225.jpg
_mg_9221.jpg
_mg_9226.jpg
_mg_9258.jpg

Další informace

Divadelní spolek Scéna Libochovice pořádá 19. března 2011 od 20.00 v Kulturním středisku U Tří lip již podeváté Divadelní ples. Dovolujeme si Vás tímto pozvat na náš ples, který je otevřen jak našim příznivcům tak široké veřejnosti.
Novodobé pořádání divadelních plesů v Libochovicích navazuje na tradici předválečných plesů a silvestrovských zábav na nichž, stejně tak i na letošním, je nezbytnou součástí herecké vystoupení herců divadelního spolku.
Divadelní spolek Scéna má Libochovicích dlouhou tradici počínající v roce 1926 a doposud nekončící. Vyjma několika válečných let každoročně předstupují herci a režisér s jednou či více nových divadelních her ? převážně komedií ? které jsou vždy kladně hodnoceny a to nejen divákem, ale i odbornou veřejností.
Přijďte tedy na ples, kde nebude chybět ani divadlo, ani bohatá tombola.

V sobotu 19. března proběhl v Kulturním středisku U Tří lip v Libochovicích devátý divadelní ples. Téměř dvě stě návštěvníků čekala zábava malinko vybočující z plesové sezóny. Nechyběla samozřejmě hudba k tanci a poslechu, ale krom ní, jak je na divadelním plesu Divadelního spolku Scéna Libochovice zvykem, přišla řada i na divadelní múzy. Ples není prostorem pro velké dramatické umění, tak návštěvníky plesu pobavila scénka o ukradeném hromosvodu a následném požáru v podání členů divadelního spolku Scéna a to včetně skutečné hasičské sirény na konci scénky, jejíž zvuk nechal zajisté vystřízlivět nejednoho z tanečníků. Před půlnocí došlo na vystoupení orientálních břišních tanečnic opět v podání členů divadelního spolku. Prvotní údiv vystřídalo velké nadšení diváků, poté co pochopili že před nimi své umění břišních tanců nepředvádí ladné tanečnice, ale čtyři tanečníci.

Devátý divadelní ples skončil v Libochovicích několik hodin po půlnoci a nebylo snad jediného návštěvníka odcházejícího se špatnou náladu a navíc mnozí si domů odnášeli krom zážitků i svou výhru z tomboly.

Fotografie z akce

Přihlásit se