Detail akce Bruslení mezi paneláky

Prezentační fotografie

Obraz174.jpg
Obraz177.jpg
DSC_3707.gif
Obraz173.jpg
DSC_3703.gif

Další informace

Zveme všechny velké i malé liberečáky, tatínky a maminky s jejich ratolestmi, kteří bydlí (nejenom) v širším okolí ulice B. Němcové, na druhý ročník prázdninového bruslení, které se bude konat v čase jarních prázdnin v zahradě domu Jednoty bratrské.
Tak jako minulý rok bude i tento po všechny prázdninové dny připraveno kluziště s umělým osvětlením tak, aby si mohli zabruslit nejen samotné děti přes den, ale také večer po návratu z práce i jejich maminky a tatínkové.
Kluziště bude otevřeno širokou veřejnost od 21. do 25. února a to každý den od dopoledne až do 19. hodiny. Každý den mezi 16. a 19. hodinou si bude také možné zakoupit v kavárně místního F-klubu drobné občerstvení (minerálku, čaj, kafe, svařák, Hot-dog a samozřejmě další dobrůtky) – prostě vše, co je potřebné k tomu, abychom všichni spolu mohli prožít příjemný a pohodový čas na čerstvém vzduchu, v pohybu, s rodinou, přáteli a sousedy. Vstup zdarma!
Akci pořádá občanské sdružení F-klub, kterého cílem je pomáhat zejména manželským párům, rodičům, prarodičům, lidem středního, vyššího a seniorského věku vést aktivní a plnohodnotný život. Hlavním nástrojem sloužícím k naplnění poslání je klubová činnost, organizování přednášek, besed, společenských, kulturních a sportovních akcí.