Detail akce FOOT & BASS FESTiVAL

Prezentační fotografie

Další informace

Foot & Bass Festival
24.06. 2011 - 26.06. 2011
Starej Bar & Open Air - Havlíčkův Brod - Czech Republic

Hej člověče, zastav se a pozorně čti! Poslední červnový víkend se totiž v Havlíčkově Brodě budou dít nezvyklé věci. Uprostřed pomyslného středu Evropy se uskuteční první ročník Foot & Bass Festivalu, který má za úkol především pobavit, vzdělat a rozproudit zdejší zatuchlé vody. Spojení sportu, kultury, vzdělávání a muziky je velmi ozdravný proces pro duši i tělo a tento víkend si to užijem na plné pecky.
Festival bude paralelně probíhat na dvou místech v HB; v centru města na nově zrekonstruovaném hřisti a v jeho blízkém okolí (lezecká stěna, dětský koutek) se můžete těšit na edukativní workshopy a sportovní program; druhé, muzikálně kulturní dějiště této akce pak vybudujeme v prostorách starého Pleasu, asi 500m od náměstí, momentálně známého jako Starý Bar.
Celá tahle paráda vypukne v pátek 24.06.2011 ve Starém Baru, kde budete moci od 21h slyšet a vidět různé umělce, djs a další performery z celé České Republiky. Samozřejmě nebude chybět workshop a další vychytávky. Bavit a tancovat se bude až do ranních hodin, a pak, po rychlém spánku a odpočinku vyrazíme směrem ke sportovnímu areálu, kde se sejdeme kolem sobotního oběda a odstartujeme bláznivý fotbalový turnaj, pro všechny generace a pohlaví. Samozřejmě, že ani tam nebude chybět muzika, nějaké ty pochoutky na grilu, ale hlavně se bude fandit a sportovat. Komu by sport a atmosféra kolem něj nevoněla, může trávit čas u nějakého z mnoha DIY stánků, kde budou probíhat vzdělávací workshopy.
Večer se pak opět přesuneme do Starého Baru a budem pokračovat v tom, co tam započalo v pátek. Těšte se na spoustu stylů hudby, příjemné a akční ceny a parádní atmosféru.

Fotografie z akce