Detail akce Velikonoční koleda pro opuštěné kočky v útulcích

 • Provident
 • Stručný popis

  Projekt Kočičí přání již počtvrté pořádá akci na podporu koček v útulcích z celé ČR. Velikonoční akce chce pomoci hlavně opuštěným koťatům a březím kočkám. Na stránkách www.kociciprani.cz mohou lidé koupit opuštěným kočkám dárky (nejčastěji krmivo a stelivo). Patronkou akce je Ester Kočičková.
 • Místo konání: Zvoleněves, 273 25 Zvoleněves, Czech Republic

 • autor » Kočičí přání
 • datum konání » 09.04. 00:00 - 22.04.2012 23:30
 • štítky » zvířata
 • soutěž » Pomáháme s Providentem v dubnu 2012
 • Provident 2 hlasů od Provident
  5. místo v průběžném hodnocení
 • Veřejnost 870 hlasů od Veřejnosti
  9. místo v kategorii Veřejnost
  Výherce získal: 5 000

Prezentační fotografie

Další informace

Projekt „Kočičí přání“, který pořádá OS Devět životů, opět přichází s velikonoční akcí na podporu koček v útulcích. Snaží se pomáhat zejména nalezeným koťatům a březím kočkám a chce pomoci organizacím z celé České republiky sehnat prostředky na nákup krmiva, léčiv a financování veterinárních výdajů pro tato zvířata. O svůj dárek bude koledovat několik stovek koček a kocourů. Patronkou akce je i tentokrát Ester Kočičková.

Akce začíná na Velikonoční pondělí 9.4. a končí v neděli 22.4. o půlnoci. Během této doby budou na webu www.kociciprani.cz vystaveny profily koček s jejich fotografiemi, příběhy a hlavně přáními. Dárce si tak jednoduše vybere konkrétní zvíře, jehož příběh ho zaujme nebo které třeba pochází z jeho regionu. Dárek mu bude moci zakoupit a poslat přes e-shop, případně peníze na něj poslat přímo na účet útulku. Pro ty, kdo neradi posílají peníze, aniž by viděli, kde skončí, je zde možnost odnést dárek přímo do útulku „své“ kočce. Po skončení akce dostane dárce fotografii kočky s dárkem, který jí daroval.
Druhou možností jak kočky podpořit, je naplnění misky. U každé kočky je obrázek misky, kterou mohou dárci plnit. Vhazovat (tedy posílat na účet útulku) mohou libovolné částky a každé kočce může peníze do mističky poslat neomezený počet lidí. Z těchto peněz se hradí běžné náklady na život zvířete v útulku, tedy stelivo a krmivo.

„Kočičí koleda“ je jednou z dvou akcí pořádaných každoročně projektem Kočičí přání. Druhá akce je vánoční. Za dva roky existence si tato akce získala u dárců velkou oblibu. První vánoční kolo přineslo 96 000 korun, druhé již více než 710 tisíc a obdarováno při něm bylo 870 koček.

VELIKONOČNÍ AKCE přinesla do útulků více než 550 000 korun.

Fotografie z akce

Přihlásit se