Detail akce Jarní jarmark chráněné dílny Vyšehrad v Nové Pace

Prezentační fotografie

vel06.jpg
vel05.jpg
vel01.jpg
vel02.jpg
vel03.jpg
vel04.jpg
vel07.jpg

Další informace

Blíží se čas velikonočních svátků a občanské sdružení Život bez bariér v Nové Pace pořádá již tradičně před těmito jarními svátky „Dny otevřených dveří - Jarní jarmark“. V letošním roce se bude prodejní jarmark výrobků s velikonoční tématikou konat ve dnech 3. – 4. dubna v Centru Vyšehrad v Nové Pace.
V těchto dnech jsou pro veřejnost otevřeny prostory chráněné dílny Vyšehrad v Nové Pace, kde je pro návštěvníky připravena prodejní výstava výrobků zaměstnanců chráněné dílny Vyšehrad. Každý výrobek je v podstatě originálem vytvořeným rukama zdravotně postiženého, který svým možným umem dá výrobku jedinečnost.
Ve dnech Jarního jarmarku je pro návštěvníky připraven i kulturní program - vystoupení klientů občanského sdružení Život bez bariér, kteří využívají sociální službu denní stacionář a sociální rehabilitace, dále zde vystoupí dětský pěvecký sbor Sedmihlásek z 1. MŠ z Nové Paky.
Příprava a uskutečnění takovéto akce pro veřejnost je finančně nákladná, a proto se snažíme získat podporu z tohoto projektu.

Fotografie z akce