Detail akce Krmení pro opuštěné kočky

Prezentační fotografie

Další informace

Kde všude krmíme? V Kralupech na pozemku jedné starší paní je to hned 27 koček. Všechny jsme vykastrovali a poskytujeme jak krmení, tak veterinární péči. Většina koček je mazlivá. Další kralupské kočky krmíme na firemním pozemku.
Místem, na které se stále vracíme s kastračním programem, jsou také Dědibaby. Na firemním pozemku zde žije cca 24 poloplachých koček - všechny, které se nám již podařilo odchytit, jsme nechali vykastrovat. O zvířata se zde vzorně stará jedna zaměstnankyně. Kočky se tu drží kvůli jídlu i vhodné lokalitě – klidnému prostředí bez aut.
Posledním z míst, která stojí za zmínku, je Podlešín. V lokalitě u lesa se zde schází cca 14 plachých koček. Krmí je naše dlouholetá dobrovolnice a každý nový přírůstek nám hlásí kvůli odchytům na kastraci.
V Podlešíne je ještě jedno místo, kde paní krmí 10 koček, které se zde postupně objevily. Nedávno jí přibylo dalších 10 zvířat po zemřelé sousedce. S dalšími menšími lokalitami (Odolena Voda, Vepřek, Slaný) se tak dostáváme na přibližně 110 čtyřnohých strávníků.

Fotografie z akce