Detail akce Pomozte nám získat krmení pro opuštěné toulavé kočky

Prezentační fotografie

Další informace

Kde krmíme?
V Kralupech na pozemku jedné starší paní je to hned 27 koček. Všechny jsme vykastrovali a poskytujeme jak krmení, tak veterinární péči. Většina koček je mazlivá. Další kralupské kočky krmíme na firemním pozemku. Jsou dvě, z toho zatím jedna vykastrovaná.
Místem, na které se stále vracíme s kastračním programem, jsou také Dědibaby. Na firemním pozemku zde žije cca 24 poloplachých koček. Kromě 3, které se nám ještě nepodařilo odchytit, jsme všechny nechali vykastrovat. O zvířata se vzorně stará jedna zaměstnankyně. Kočky se tu drží kvůli jídlu i vhodné lokalitě – klidné prostředí bez aut.
Posledním z míst, která stojí za zmínku, je Podlešín. V lokalitě u lesa se zde schází cca 14 plachých koček. Krmí je naše dlouholetá dobrovolnice a každý nový přírůstek nahlásí kvůli odchytům na kastraci.
K tomu je v obci ještě jedno místo, kde paní krmí 10 koček, které se zde postupně objevily a nedávno jí přibylo dalších 10 zvířat po zemřelé sousedce. S dalšími menšími lokalitami (Odolena Voda, Vepřek, Slaný) se tak dostáváme na přibližně 110 čtyřnohých strávníků.

Fotografie z akce