Detail akce Velikonoční bazar Kocoura Maxe

 • Provident
 • Stručný popis

  Kočičky našeho sdružení Vás zvou k návštěvě Velikonočního Bazaru kocourka Maxe 13.-15.4. 2014 v galerii Artissimo. Přijďte se v toto sváteční období potěšit drobností pro sebe či své blízké, přijďte zakoupit hračky pro Vaše mazlíčky. Veškerý výtěžek bude použit na veterinární péči, léky a krmivo. Moc děkujeme za každý hlas kočičkám!
 • Místo konání: Jánská 449/12, 602 00 Brno-Brno-střed, Česká republika

 • autor » Brněnský Max
 • datum konání » 13.04. 12:00 - 15.04.2014 20:00
 • štítky » zvířata
 • soutěž » Pomáháme s Providentem v dubnu 2014
 • Provident 0 hlasů od Provident
  13. místo v průběžném hodnocení
 • Veřejnost 921 hlasů od Veřejnosti
  2. místo v kategorii Veřejnost
  Výherce získal: 10 000

Prezentační fotografie

Další informace

Kočičky našeho sdružení Vás zvou k návštěvě Velikonočního Bazaru kocourka Maxe. Přijďte se v toto sváteční období potěšit drobností pro sebe či své blízké, přijďte zakoupit hračky pro Vaše mazlíčky. Na bazaru na Vás čeká celé osazenstvo Maxe s nabídkou spousty krásných věcí.

Akce se koná v neděli 13. 4. dále v pondělí a úterý 14. a 15. 4. 2014 v Brně v galerii Artissimo na ulici Jánská 12. Veškerý výtěžek bude použit na veterinární péči, léky a krmivo pro kočičky.

Pečujeme o nalezené kočičky a kočičky v nouzi, o postižené a vážně nemocné, neléčitelně nemocným se snažíme život co nejvíce ulehčit, prodloužit dobrou péčí a umožňujeme jejich důstojné dožití. Jde o kočičky s chronickým selháním ledvin, o kočičky s neléčitelnými infekcemi /FeLV a FIV, FIP/, se závažnými onemocněními zažívacího aparátu. Umožňujeme těmto důstojné dožití.

Depozitním kočičkám je k dispozici dům o osmi místnostech. Kočky se pohybují volně po domě, žijí společně s námi jako členové rodiny.

Venkovní miciny denně krmíme a kontrolujeme jejich zdravotní stav. každá z nich je také součástí naší velké rodiny. Jsou všechny kastrovány, pravidelně je odčervujeme a v případě problému necháme ošetřit na veterině. V zimě a jiném nečasu mají k dispozici boudičky. Nemocní a ranění nacházejí azyl u nás.

Naše sdružení nevyužívá žádný grant, nedostává na péči o zvířata žádné finance od obce, jsme odkázáni výhradně na dary příznivců a kočkomilných podporovatelů.

Kočičkám tak pomůže každá koruna, každá konzerva, i vaše kliknutí zde ve prospěch naší akce.
MOC DĚKUJEME ZA POMOC A PODPORU!

Fotografie z akce

Přihlásit se