Detail akce Výročí 20 let založení spolku Dokořán

 • Provident
 • Stručný popis

  Cílem projektu bude přiblížit činnost spolku Dokořán široké veřejnostii. Zároveň bychom chtěli podpořit činnost našich klientů a dát jim příležitost ukázat své dovednostii a ukázat se, protože pro většinu z nich to je jediná možnost, jak se prezentovat. Díky této možnosti budou smět vystoupit před větším publikem.
 • Místo konání: Masarykovo nám. 43, 547 01 Náchod, Česko

 • autor » Dokořán
 • datum konání » 20.09.2017 15:00 - 18:00
 • štítky »
 • soutěž » Už 20 let pomáháme měnit každodenní život k lepšímu
 • Provident 6 hlasů od Provident
  26. místo v průběžném hodnocení
 • Veřejnost 111 hlasů od Veřejnosti
  20. místo v průběžném hodnocení

Prezentační fotografie

Další informace

Oslavy výročí 20 let založení spolku se budou konat dne 20. září 2017 v prostorách Masarykova náměstí v Náchodě. Akce bude začínat v 15:00 a bude trvat do 17:00.

V rámci oslav výročí budou mít návštěvníci možnost shlédnout taneční a hudební vystoupení z řad našich klientů, dále vystoupení místní kapela Čilagos (Romsky oblak) a další alternativní kapely a umělci z okolí. Návštěvníci se mohou těšit také na ukázky freeridových vystoupení na koloběžkách a minibicích a budou mít také možnost vyzkoušet si nasprejovat své vlastní graffiti pod vedením profesionálů.

Do oslav budou zapojené i instituce, se kterými dlouhodobě spolupracujeme – základní školy, ostatní sociální služby, které se nachází v okolí. V rámci oslav bude možné zakoupit výrobky, které vytváří klienti v rámci pracovně výchovných činností v Arše. Bude připravena dílna pro malé děti, která bude vedena našimi staršími klienty. Klienti tak budou mít díky této akci možnost se nejen ukázat, ale také si zlepšit svoji finanční gramotnost (prodej výrobků pod vedením pracovníka), prezentovat sami sebe (vystoupení) a upevnit sociální dovednosti prostřednictvím vedení dílničky.

Návštěvníci se tak budou moci nejen pobavit, ale také dozvědět historii a hlavní činnost našeho spolku z fotografií a dalších propagačních materiálů. Současně bychom se chtěli rozloučit s bývalou ředitelkou p. Michaelou Pišlovou, která vedla Dokořán sedm let.

Díky naší organizaci si spoustu dětí může vyzkoušet činnosti, ke kterým by se mnohdy ani nedostalo. Snažíme se dávat dětem pozitivní vzory a ukazovat jim smysluplnější trávení volného času než venku na ulici. I když je to cesta mnohdy strastiplná, tak si za naší prací pevně stojíme a když vidíme výsledky některých našich klientů, tak víme, že naše práce stojí za to.

Přihlásit se